Dražba pro Fenix

Hledá se nejkrásnější „Obraz pro Fenix“

Krása je proměnlivá iluze. Krása potřebuje úžas a obdiv. Máme představu, co krása je, ale každý ji vnímáme úplně jinak. Pojďte s námi obdivovat krásu a vyberte ten nejkrásnější „Obraz pro Fenix“.

Obrazy do soutěže vybírali významné osobnosti české kulturní scény (František Kinský, Michal Horáček, Katherine Kastner, Lucia Lettenmayerová a Denisa Kujelová). Nominovali celkem sedmdesát obrazů, které namalovali žáci a studenti ze základních, středních a uměleckých škol z celé ČR s jediným cílem – udělat dobrý skutek a podpořit ParaCENTRUM Fenix.

Hlasování poběží celý květen na našich FB stránkách a je rozděleno do dvou kategorií (mladší 5-11 let a starší 12-18 let). Vyhrává ten, který získá nejvíce lajků. První tři místa v každé kategorii získají hodnotné ceny (děkujeme kostky.org, Centropen a PAPÍRNY BRNO) a budou slavnostně vyhlášeny na Den dětí 1.6. 2021 na našem FB a www.drazbaprofenix.cz.

Kolekce obrazů bude v termínu od 20.5. do 6.6.2021 vydražena v benefiční Dražbě pro Fenix pod záštitou Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97 a Aukčního dům Zezula na dražebním portálu www.papilio.cz. Vyberte si svého favorita a zúčastněte se dražby i Vy! Výtěžek bude věnován na rehabilitaci klientů ParaCENTRA Fenix, které již 17. rokem pomáhá lidem po poškození míchy.

Děkujeme za Váš hlas i podporu!

Záštitu nad výstavou a benefiční dražbou převzala Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97.

Přihlášení k odběru Zpravodaje

Kontakt

provozovna služeb

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Kociánka 93/2
612 00 Brno

T: +420 733 589 567
E: info@pcfenix.cz
www.pcfenix.cz

Kontakt

sídlo organizace

ParaCENTRUM Fenix, z. s.
Polní 780/92
639 00 Brno

IČ: 26676826
Datová schránka: 4t8apq6


© ParaCENTRUM Fenix. All rights reserved.