Skip to main content

Obrazy mladých umělců pomáhají i díky Poclain Hydraulics

Partnerů, o které se můžete opřít, není nikdy dost. S radostí představujeme společnost Poclain Hydraulics s.r.o., se kterou jsme letos navázali spolupráci. Už v první polovině roku vznikl nápad, učinit v heršpické pobočce společnosti výstavu obrazů na podporu ParaCENTRA Fenix. Nyní můžeme hrdě oznámit, že v těchto dnech je v plném proudu projekt „Obrazy pomáhají“.

Díla mladých výtvarníků z depozitáře Fenixu mohou zaměstnanci v budově firmy obdivovat a dražit formou tiché aukce až do konce září. V Poclain nás neváhali podpořit také v aktuální Knoflíkové sbírce. Pracovníci tedy mohou vozíčkářům pomoci také zakoupením našeho modrého knoflíku.

Jaké že poděkování je za takovou podporu nejlepší? Na podzim se do Poclain vydáme s preventivní besedou, která bude mít jasný cíl – poukázat na bezpečnost v práci, ale také přiblížit zaměstnancům společnosti, co běžný život na invalidním vozíku obnáší.

Poclain Hydraulics s.r.o. je nezávislá průmyslová skupina se sídlem ve Francii, která se specializuje na konstrukci, výrobu a prodej hydrostatických a elektrohydraulických systémů.

Vážíme si spolupráce s profesionály z Poclain Hydraulics. Těšíme se, až mnohé z vás potkáme s modrým knoflíkem na klopě! Děkujeme za podporu.

30. 8. 2023