Skip to main content

Dražba pro Fenix 2022

Výstava obrazů na brněnském letišti

Víte, kde se během dovolených pohybuje opravdu velké množství lidí? My jsme vsadili na Letiště Brno-Tuřany! Neznáme lepší místo, jak během letních prázdnin veřejnosti ukázat, že české děti mají opravdu velký talent!

14. června 2022 se tak na brněnském letišti konala slavnostní vernisáž k zbrusu nové výstavě obrazů. Umělecká díla nám věnovali žáci a studenti ze základních, středních a uměleckých škol do soutěže a posléze do Dražby pro Fenix, jejíž výtěžek tradičně putuje na služby klientům ParaCENTRA Fenix.

Do soutěže bylo přihlášeno přes 650 obrazů ze 40 škol a odborná komise vybrala 74 nejlepších. Jak se jim to povedlo se přesvědčí všichni návštěvníci neveřejné části odletové haly až do konce srpna. Mohou si tak během čekaní na svůj let vytipovat favority pro soutěž i samotnou dražbu.

Děkujeme všem návštěvníkům a našim partnerům za podporu a spolupráci, zejména LETIŠTĚ BRNO, Veletrhy Brno, Koplast, Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, Giraffy Fresh Food a vinařství Od Hradišťa. Byl to velmi příjemně strávený podvečer na letišti, aniž bychom potřebovali mít sbalený kufr!

16. 6. 2022